top of page

29 січня 2020 року

Президенткиня фонду взяла участь у круглому столі за темою "Чи стане 2020-й роком успішних реформ?", організаторами якого були Фонд "Демократичні ініціативи" ім. І. Кучеріва та коаліція "Реанімаційний Пакет Реформ". На порядку денному заходу обгорювались наступні питання:  Успіхи у нової влади у реализації реформ? Що сприяє та заважає реформуванню? Які реформи є першочерговими, на думку громадян та експертів? Стан проведення реформ?  Озвучені висновки призводять експертів фонду «Поступ» до думки, що перспектива успішної реалізації реформ перетворюється на наступну ділему: за своєю природою модель реформування є неоліберальною, проте величезна кількість опитуваних має патерналістські сподівання щодо діяльності влади. Так, 70% населення вважає, що більшість людей в Україні не зможе прожити без постійної турботи та опіки з боку держави. У той же час, 42% опитаних заради особистої свободи та дотримання всіх громадянських прав здатні терпіти певні матеріальні труднощі. Незаперечно, що обидва ці висновки демонструють деякі ментальні протиріччя, однак дослідники переконані, що, в цілому, світогляд людей відносно бажаної моделі управління рухається в кращий бік, повільно, але вірно, рухається від "риби на тарілі" до варіанту з отриманням вудки.

DsVr4gNDpyc.jpg
Снимок экрана 2019-11-14 в 21.20.46.png

13.11. 19

Експертка нашого фонду Марина Лужикова спільно з
Людмила Немиря в эфире Ukrlife.tv обговорили питання, про що не ризикують (або не мають можливості) міркувати українські експерти. Що насправді стоїть за лаштунками подій у Гонконзі? Кому це вигідно? Чому Сі Цзіньпін намагається зміцнити свою владу? Хто може допомогти Україні виповзти з боргової ями? Чому дефолт в Україні може бути корисним для інвесторів?

26.11.19 

Сьогодні представники фонду прийняли участь в обговоренні "Мегатренд у регіоні східного партнерства до 2030 року"

Дана дискусія є частиною проекту «Сценарії розвитку Східного Партнерства до 2030 року». Згаданий Проект, виконується спільно Фундацією «Рес.Публіка», журналом «Вишеград Інсайт» та Німецьким Фондом Маршалла у партнерстві з Радою зовнішньої політики «Українська призма».
Проектом передбачено проведення семінарів у Варшаві, Тбілісі та Празі, зустрічі та обмін думками з ключовими стейкхолдерами у державах Східного Партнерства.

76680293_440613466637557_790952945497040

03-06.11. 2019 

Президент фонду пройшов навчання в школі IFES та USAID "Виборчі системи та участь жінок у політиці"

bottom of page